Torbiele w nerkach, wątrobie i kręgosłupie lędźwiowym

Witam serdecznie ,mam taki problem ,w tym roku wykryto u mnie ,tobrbiele w nerkach ,wątrobie i kręgosłupie ledzwiowym Od paru dni bardzo zle się czuję ,jestem obolała wszystko mnie boli ,ręce popuchnięte ,czy te torbiele to coś poważnego

Lakoniczne opisane torbiele to za mało danych. Rzadko są one powodem dolegliwości. Nie można zrzucać na nie wszystkiego. Jeżeli czuje się Pani źle, proszę udać się do lekarza rodzinnego.