Torbiele w obrębie piersi u 39-latki

WITAM. MAM PYTANIE . W PIERSI PRAWEJ MAM KILKA TORBIELI WIELKOSCI DO 6MM.NA GODZ 2.-2CM OD BRODAWKI JEST WIDOCZNA ZMIANA DOBRZE ODGRANICZONA HYPOECHOGENICZNA DO RÓŻNICOWANIA Z TORBIELĄ Z GĘSTĄ, NIEJEDNORODNĄ TRESCIĄ. CO TO OZNACZA CZY POWINNAM COS Z TYM ROBIĆ?

Aleksander Ropielewski

Jest to zmiana łagodna i wymaga jedynie obserwacji a w przypadku watpliwości wykonania biopsji lub usunięcia torbieli.