Hypoechogeniczna zmiana owalna w piersi

Witam proszę o interpretacje:w piersi prawej torbiele na godzinie 9 przy powiezi hypoechogeniczna zmiana owalna dobrze odgraniczona o wyk. 5

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, żeby stwierdzić jaki charakter ma zmiana dokładnie potrzebne jest wykonanie biopsji bądź całkowite usunięcie zmiany. Natomiast torbiel w badaniu radiologicznym to prawdopodobnie ograniczona przestrzeń wypełniona płynem. Proszę się udać do lekarza chirurgii onkologicznej. Pozdrawiam.