Biopsja i USG piersi ze zmianą

W listopadzie 2015 r. urodziłam dziecko. W marcu 2016 r. w prawej piersi wyczułam zmianę. Wykonałam badanie USG, którego opis jest następujący: w miejscu wyczuwalnego guzka normoechogeniczny obszar o średnicy 1 cm z mocnym cieniem grzbietowym, birads 3, zalecany bac. Podczas biopsji lekarz pobrał biały płyn ze zmiany. Czy można przyjąć że było to mleko, a zmiana to torbiel mleczna?

Szanowna Pani,
Trzeba Poczekać na wynik badania
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej