Trądzik a poziom testosteronu we krwi
Witam, mam 23 lata i mam spory problem z tradzikiem. Znika gdy pojawia sie miesiaczka. Mam wysoki poziom testosteronu we krwii. Jajniki sa w porzadku, na nadnercza robilam tomografie i tez sa w porzadku. Jakies sugestie badz leki ktore pomoga obnizyc testosteron ? Pozdrawiam

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?
Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.