Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik bliznowcowy u 18-latki

chciałabym prosić panią o radę co by mi pani polecila na trądzik bliznowcowy ? mam 18 lat zawsze miałam piękną cerę a od miesiąca na czole występują mi krosty kilka ropnych i dużo zaczerwień niech mi pani pomoże z poważaniem Daria D.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Witam! Trądzik bliznowaty jest dość trudny do leczenia, mało prawdopodobne jest, że domowe sposoby i preparaty dostępne bez recepty pomogą złagodzić jego objawy. Proszę zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie celowane leczenie.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy