Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik niemowlęcy a wysypka przy alergii na mleko

Witam. Jakie sa różnice w wyglądzie miedzy tradzikiem niemowlecym a wysypka przy alergii na mleko? Karmie piersia 2 miesięcznika, gdy wysypalo go poraz pierwszy zaczęłam używać emolientow i przeszłam szybko na dietę bez mleka. Problem zniknął, po kilku dniach,buzia gladka. Lecz nie wiem czy to zasluga Kremu i plynu czy diety.Wciąż jestem na diecie a wysypka znów powraca mimo to a na platku Uszka pojawiła sie dodatkowo zaschnieta ropka.lekarz stwierdził tradzik ale czy napewno ? Prosze o radę.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak leczyć alergię?

Szacuje się, że na choroby alergiczne cierpi prawie 15 mln Polaków. Jakie są skuteczne metody walki z tą dolegliwością, tłumaczy prof. Piotr Kuna, alergolog.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić jaka jest przyczyna opisanej wysypki. By to zrobić, konieczna jest bezpośrednia ocena zmian. Jeśli zatem pediatra podczas bezpośredniej wizyty postawił taką diagnozę, zapewne tak jest. O szczegółach dotyczących trądziku niemowlęcego polecam przeczytać w artykule: http://parenting.pl/portal/tradzik-niemowlecy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy