Trening siłowy podczas zapalenie pochwy i stosowania globulek dopochwowych

Witam, Czy podczas zapalenia pochwy i stosowania globulek dopochwowych mozna dopuszczac sie wysilku fizycznego np trening na silowni?

Aleksander Ropielewski

Można, warto jednak pamiętać o szczególnym zachowaniu higieny (np. prysznic po siłowni wziąć w domu, a nie w ogólnodostępnym miejscu).