Stosowania globulek dopochwowych na stan zapalny i nadżerkę

W ubiegłym tygodniu, byłam u ginekologa. Stwierdził stan zapalny i nadżerkę. Przepisał mi 3 globulki dopochwowe: Albothyl, Gynalgin i Cicatridina. Jako pierwszy mam brać Albothyl. Zażyłam 4 globulki. Ale zastanawiam się, czy po albothylu od razu wziąć gynalgin?? Nawet jeśli pochwa nie oczyści się po albothylu i nadal będzie zapchana. Dodatkowo w niedzielę powinnać mieć miesiączkę. Nie wiem, czy brać gynalgin jeszcze przed miesiączką??Czy chodzi o ciąglą kontynuację wszystkich leków?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Globulki powinna Pani brać zgodnie z zaleceniami lekarza, czyli po skończeniu kuracji jednymi, rozpocząć drugą.
Przypominam, że globulki dopochwowe aplikuje się na noc i codziennie rano należy dokładnie się umyć wodą z mydłem lub płynem do higieny intymnej.
W trakcie krwawienia miesiączkowego przerywa się kurację i kontynuuje ją po zakończeniu miesiączki.