Krwawienie po tabletkach dopochwowych na nadżerkę i infekcję

Witam, piszę bo mam problem a mianowicie chodzi mi o lek gynalgin, tydzień temu byłam prywatnie u ginekologa, stwierdził u mnie nadżerkę i do tego jakąś infekcję, dostałam dopochwowo gynalgin i macmiror (dwie tabletki na raz na noc) po 3 dniach dostałam krwawienia, nie jest obfite ale bardzo podobne do miesiaczki, okres mam miec za doslownie 10 dni, do tego mam bóle w podbrzuszu.... moje pytanie brzmi czy mimo tego mam zarzywać do konca tabletki czy przerwac kuracje i skontaktowac sie z lekrzem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, konieczne badanie lekarskie aby móc określić postępowanie.