Jak stosować Flucofast?

Witam. Tydzień temu byłam u ginekologa z powodu dziwnej wydzieliny z pochwy. Przepisał mi tabletki doustne o nazwie flucofast, które mam stosować na 2,4 oraz 7 dzień kuracji. Przepisano mi rówbież globulki dopochwowe Macmiror Complex, ale o dawkowaniu tego leku mnie nie poinformowano. I tutaj mam następujące pytania: Czy mam je stosować codziennie na noc przez 7 dni? Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinno się stosować 1 globulkę dopochwowo 1 raz dziennie na noc codziennie aż do skończenia opakowania.