Powracające problemy ginekologiczne od roku u 24-latki

Witam. Od roku mam problemy ginekologiczne, jak nie grzybica to jakas bakteria, teraz znow grzybice bo weszlam na basen i bakterie chyba tez. Na razie dostalam metronidazol, rano i na wieczor aplikowac, juz trzeci dzien je aplikuje ale jeszcze nic nie wyplynelo, przy wkladaniu tylko czulam ze sa jeszcze poprzednie. Nigdy tak nie mialam z globulkami badz tabletkami dopochwowymi.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Poza aplikowaniem kolejnych globulek należy dbać o higienę! Przed każdorazowym zaaplikowaniem globulki należy dokładnie umyć MYDŁEM okolice intymne. Dodatkowo można stosować globulki przywracające naturalną florę bakteryjną pochwy, co pomoże utrzymać naturalną barierę ochronną.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w stosowaniu leków dopochwowych ważne jest też zachowanie higieny. Przed zaaplikowaniem kolejnej dawki należy się przede wszystkim umyć, a nie dokładać kolejne globulki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma powodów do niepokoju. Tabletki powinny się rozpuścić.