Trudności z oddychaniem i szybkie męczenie się

Niezależnie od wysokości ciśnienia tętniczego mam trudności z oddychaniem, brak tchu i serce jest ściśnięte jak kamień. Bardzo się męczę, nawet zwykłym chodzeniem. Jak ulżyć sercu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem wielu schorzeń układu krążenia. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty kardiologa. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.