Ból w okolicy serca, osłabienie i trudności z oddychaniem

Co może oznaczać ból w okolicach serca trwający ciągle przez 3 dni i stałe drętwie lewej ręki, ogólne osłabienie, senność i trudności z oddychaniem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym somatyczne i psychogenne. Somatycznie może być to wynik patologii w obrębie układu krążenia, schorzeń układu oddechowego, chorób kręgosłupa i wielu innych przyczyn. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem POZ.