Kłucia w okolicach serca, ból w okolicach ramienia i nadgarstka

witam od 3 dni mam dziwne kłucia w okolicach serca, a dziś kiedy wstałam odczuwam ból w okolicach ramienia i promieniuje aż do nadgarstka boli mnie cała lewa ręka zażywam leki bisocard raz dziennie i jestem ok 5 lat po udarze lekkim ale wicebrol muszę brać i axtil na ciśnienie proszę co to może oznaczać .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem patologii kręgosłupa, schorzeń układu krążenia, itd. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ew. wykonanie badań dodatkowych. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ.