Trudności z zajściem w ciążę a resekcja szyjki macicy

Witam ,mam 36 lat staram sie o dziecko juz 2 lata a a 6 lat temu mialam amputacje szyjki macicy (stożek 4 cm) i mam takie pytanie czy dlatego mogę mieć problem zajściem w ciążę dodam jeszcze że nie zauważam sluzu płodnego w ogóle który to szyjka produkuje, zaś śluz niepłodny zauważam wszystkie możliwe badania są w normie jedynie estradiol trochę niski. Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.