Czy możliwa jest ciąża po konizacji?

Witam mam 26 lat przed konizacja szyjki macicy starałam się rok o dziecko i żadnego rezultatu nie posiadam jeszcze dzieci jestem dwa miesiące po zabiegu i czy po zabiegu mogę szybciej zajść w ciążę bo staramy się ale jeszcze nic się nie udało z góry dziękuję za odpowiedź i czym sobie pomóc żeby zająć jakieś tabletki kwas foliowy brałam rok i nic pozdrawiam

Konizacja szyjki nie ma nic do zachodzenia w ciążę. Proponowałabym podjąć diagnostykę leczenia niepłodność po roku nieudanych starań o ciąże. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.