O czym może świadczyć silne krwawienie po konizacji szyjki macicy?

Witam. 3 tygodnie temu mialam konizacje szyjki macicy. Od tamtej pory cały czas mam krwawienia 4 dni temu dostalam silnego krwotoku i do tego bardzo duże skrzepy krwi pojechałam na izbę przyjęć założyli mi opatrunek z lekarstwem później wyjeli i już było lepiej t. Było krwawienie ale nie tak silne dzień po pojechałam na wizytę znowu mi założono ten opatrunek. Lekarz powiedział że jest mała ranka z której się sączy ale szkoda szyć i puścił mnie do domu z tym że mialam wieczorem wyciągnąć opatrunek. Tak zrobiłam. Nic się nie zmieniło dalej krwawie mimo że tylko leżę. Nie wiem czy to normalne? Bezpieczne dla mojego zdrowia ? Chce mieć jeszcze dzieci ale zaczynam się bać że coś poszło nie tak. Lekarz nie mówi nic konkretnego :/

Dość długo Pani już krwawi, powinna Pani dostać lek na zatrzymanie krwawienia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.