Krwawienie po konizacji szyjki macicy

Witam! Jestem po konizacji szyjki macicy,w piątym dniu zaczęłam krwawić. Zaniepokoiło mnie to więc dziesiątego dnia po zabiegu pojawiłam się na oddziale gdzie założono mi seton z vagotylem,w tej chwili to dwunasty dzień po zabiegu ja nadal krwawię. Lekarz powiedział że jeśli to nie pomoże położą mnie ponownie na stół.Co dalej z tym robić?Co może być przyczyną tego krwawienia,dodam że nie jest obwite,ale jest dość duże.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli nie zaobserwowała Pani zmniejszenia się intensywności krwawienia z dróg rodnych to proszę się zgłosić do swojego lekarza prowadzącego.
Krwawienie prawdopodobnie związane jest z przebytym zabiegiem i niewykluczone, że konieczne będzie dalsze leczenie w trybie szpitalnym.
Pozdrawiam.

Czasami krwawienie występuje w czasie gojenia się rany ale jeżeli cały czas Pani krwawi to niestety trzeba zgłosić się na oddział , może krwawi drobne naczynie krwionośne i trzeba założyć szew lub skoagulować.
Pozdrawiam DK