Trudności ze ściąganięciem napletka w czasie erekcji

Witam! Mam problem z napletkiem tj. z ściąganiem go. Otóż bez problemów mogę go ściągnąć nie mając wzwodu, lecz podczas erekcji, to problemem. Jest to wykonalne bez większego bólu, lecz jest on bardzo zaciśnięty na prąciu, tuż pod żołędziem. Co sprawia nie tyle ból napletka co ból żołędzia i widoczny brak odpływu krwi (porównywalnie do związania opuszki palca). O czym to może świadczyć? Proszę o pomoc. Dziękuję

Witaj!

Problem ze ściągnięciem napletka podczas erekcji to powód aby udać się do urologa lub seksuologa- lekarza ponieważ on może ustalić przyczynę i wdrożyć postępowanie. Zwlekanie w tym wypadku może tylko pogorszyć sprawę np. kiedy dojdzie do otarcia lub mikro rany. Znajdź lekarza w swojej okolicy . Pozdrawiam

Witam, opisywana przez Pana trudność niemożności ściągnięcia napletka podczas erekcji oraz odczucia bólowe (czy odczucia dyskomfortu) sugerują, że może Pan cierpieć z powodu stulejki. Dalszą diagnostykę powinien poprowadzić lekarz urolog (może Pan uzyskać skierowanie do urologa od swojego lekarza rodzinnego lub całkiem prywatnie udać się do wybranego przez Pana lekarza urologa).

Za żołedziem tworzy się tzw. "załupek".
Ucisk takiego "pierścienia" jest niebezpieczny dla penisa!
Sytuacja wymaga kontroli urologicznej i prawdopodobnie drobnego zabieu korekcyjnego.
Radzę uczynić to bez zbędnej zwłoki.
Pozdrawiam. JW