Trwałość metody korekty odstających uszu

Mam pytanie odnośnie do nici aptos, które są podobno stosowane przy korekcie odstających uszu. Nie ma konkretnych odpowiedzi w internecie czy ta metoda jest TRWAŁA. Było napisane, że efekt pozostaje na długie lata - co to znaczy? na 2 lata? 3? Proszę o jasną i konkretną odpowiedź czy ta metoda pozostawia trwałe efekty do końca życia, jeśli nie to na jaki czas pozostaje efekt. Co zatem jest lepsze: korekta nićmi aptos czy zabieg operacyjny? Pozdrawiam.

Szanowny Panie,
Wszystkie metody tzw nici są przez producentów rekomendowane jako metody krótko trwałe góra kilka miesięcy, jednak reklama robi swoje. Osobiście nie znam innej trwalszej metody jak tylko dobrze wykonana plastyka uszu przez specjalistę chirurgii plastycznej i jest ona w nie tylko mojej opinii najlepszą metodą korekcji tej wady, po której trudno zauważyć nic więcej oprócz bardzo dobrego efektu. Trzeba się udać do specjalisty chirurga plastycznego. Proszę sprawdzić opinie moich pacjentów. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@drjaworowski.pl
lub tel 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej