Czy mogę stosować ten lek w celu zmniejszenia powracających zapaleń ucha środkowego?

Czy mogę używać leku ismigen w celu zmniejszenia powracających zapaleń ucha środkowego w którym wykryto gronkowca kilka lat już leczę tę uszy a to nadal powraca częste operacje, zapalenia jak tak to gdzie można zgłosić się po receptę

Nie można tak często chorować. Wymaz muszę sam pobrać do dobrego laboratorium. Oznaczyć lekooporność itd. Może przyjedź kiedyś z papierami, płytami .....itd