Co może być przyczyną mojego zapalenia ucha?

Dzien dobry! Mam problem z moim prawym uchem od dobrych 6 miesięcy. Na początku miałam prawdopodobnie zwykle zapalenie ucha, które zamieniło się w zapalenie ucha zewnetrznego. Problem polega na tym, ze z ucha, z przerwami, cieknie mi cuchnąca wydzielina i ucho się zatyka. Brzmi to jak infekcja grzybicza i dlatego byłam u 4 laryngologow, każdy z nich pobrał wymaz i nic. Wymaz i na grzyby i na bakterie. Dodam, ze tylko jedno ucho jest zajęte przez ta niewiadomowa chorobę, oraz ze mam kompletnie rozwalone zatoki które będą za miesiąc operowane (zajęte wszystkie zatoki oprócz klinowej). Jednak podobno moje zatoki nie mogą tłumaczyć zapalenia zewnetrznego jednego ucha. Miałam robione wszystkie badania na słuch (prawe ucho ma gorszy) i jakieś badanie na trąbkę sluchowa, i wszystko tam jest okej. Lekarze już się trochę poddali. Czy może przychodzi Państwu do głowy cokolwiek do by tłumaczyło takie wysiekowate zapalenie?

Wysiękowe zapalenie ucha to zapalenie ucha środkowego a Pan ma zapalenie ucha zewnętrznego czyli skóry przewodu słuchowego zewnętrznego i małżowiny usznej. To jest prosta choroba i proste leczenie. Przyjedź.