Co jest powodem nawrotów zapalenia ucha i jak sobie z nim poradzić?

od pieciu lat mam nawroty zapalenia ucha,bardzo bolesne ,w tej chwili 3 noce z bolu nieprzespane,w czwartek wizytau otolaryngologa,nie slysze na leweucho i zauwazylam wyciek cuchnacej krwi,co dalej

Nie wiem, musimy dłużej porozmawiać i muszę Cię sam zbadać. Z tym trzebm skończyć. Póki co pobierz z tego wycieku wymaz na posiew i antybiogram przed lekami albo przyjedź do Annopola lub Tarnobrzegu w poniedziałek lub we wtorek do Gorzyc