Przywrócenie słuchu po zapaleniu ucha

Witam, mam 22 lata, nie słyszę na prawe ucho od 5 roku życia, ponieważ w tym czasie przechodziłam zapalenie ucha, prawdopodobnie zostało źle wyleczone. Jest szansa aby przywrócić słuch?

To trudny temat. Przede wszystkim muszę dłuuugo z Tobą porozmawiać i Cię zbadać osobiście. Wykonać badania słuchu itd. Jak możesz to przyjedź.