Jest szansa, aby przywrócić słuch w prawym uchu?

Witam, mam 22 lata, nie słyszę na prawe ucho od pierwszych lat życia, ponieważ w tym czasie przechodziłem zapalenie ucha, prawdopodobnie zostało źle wyleczone. Jest szansa aby przywrócić słuch?

Dzień dobry, proszę udać się do laryngologa oraz foniatry, na podstawie badania zostanie przeprowadzona ocena, czy i w jakim stopniu można przywrócić słuch.