Utrata słuchu na uchu u 23-latki

Witam , mam na imię Daria i mam 23 lata. Straciłam całkowity słuch na prawe ucho .. mimo ciągłych wizyt u lekarza nie wiadomo dlaczego tak się stało że w ogóle nie słyszę na prawe ucho ... Jak byłam mała to spadłam z ok 1m na betonowy słupek .. miałam rozciętą głowę na ponad 3 cb nie daleko prawego ucha .. Moje pytanie jest takie , czy to możliwe że podczas tego upadku mogło dojść do uszkodzenia słychu ? Czy to jest możliwe ..??

Tak, to jest możliwe. Mogło wtedy dojść do wstrząśnienia ucha wewnętrznego z wylewem krwawym w ślimaku lub w centralnym ośrodku słuchu w płacie skroniowym prawym. Jezeli chcesz odzyskać słuch w tym uchu to udaj się do Pana prof Skarżyńskiego w Wawie. Może zaproponuje Ci implant ślimakowy?