Trzon macicy w prawopochyleniu
Co oznacza opis badania RTG (przy robieniu HSG): Trzon macicy w prawopochyleniu? Czy może to rzutować na płodność i donoszenie ciąży?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Prawopochylenie może być spowodowane np. przebytym stanem zapalnym. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.