Twarde zgrubienia podskórne na żebrach i plecach

Witam. Mam twarde kuleczki o srednicy czubka palca. Sa twarde i delikatnie bola przy mocnym nacisnieciu. Dwie na zebrach i dwie na plecach. Czy to tluszczaki i czy mam sie martwic?

Witam , nie istnieje diagnostyka i leczenie przez internet!!! Nie wiem , o którym palcu Pan mówi , bo czubek kciuka ma inna wielkość niz czubek palca V-tego , poza tym kazdy czlowiek ma palce innej wielkości!!! Proponuje udac się do chirurga , który ZBADA Pana i postawi diagnoze oraz propozycje dalszego postępowania , zż