Twardniejące zgrubienie na jednej piersi

Witam, Na jednej piersi zaraz przy sutku zauważyłam takie zgrubienie skóry, w dotyku miękkie, twardniejące np. przy uczuciu zimna. Wygląda to jak taka twardniejąca pomarszczona skóra zaraz przy sutku tylko na jednej piersi. Po dłuższej chwili wystawienia na zimno powiększa się i wygląda jak taki pęcherzyk zachodzący na sutek. Nie boli, nie swędzi i w niczym nie przeszkadza. Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być naczyniak. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.