Twardy guz na żuchwie 8 dni po chirurgicznym usunięciu dolnej ósemki

8 dni temu miałam usuwaną chirurgicznie dolną ósemkę. Wczoraj miałam zdjęte szwy i przepisano mi antybiotyk, bo z rany wycieka ropa. Najbardziej niepokoi mnie twardy guz na żuchwie, który w ogóle się nie zmniejsza i jest bolesny. Czy mogę jakoś przyspieszyć jego gojenie? Za tydzień mam wyjazd służbowy, czy do tego czasu przestanie być widoczny? Z góry dziękuję za pomoc.

Witam, wszystko się zagoi, proszę się nie martwić, tydzień to dużo czasu. Może Pani dodatkowo płukać jamę ustną sodą do picia ( pół łyżeczki na 1/2 szklanki wody). Pozdrawiam