Twardy i bolesny brzuch po grypie żołądkowej

witam,z soboty na niedziele dopadla mnie jelitowka cala noc spedzilam na wymiotowaniu w niedziele poczulam sie nawet calkiem ok choc zdazyla sie 2 razy biegunka w poniedzialek juz bylo calkiem ok a wieczorem mimo normalnych gazow,normalnego zalatwioania sie i braku wymiotow wzdelo mi brzuch ktory jest na gorze twardy i bolesny .pilam duzo siol typu werdin,koperek mieta,zjadlam pelno lekow typu espumisan...ale brzuch na jakis czas sie uspokaja po czym znow twardnieje i boli co sie dzieje ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić przyczynę powyższych objawów konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza.