Tycie wskutek stosowania Vibin mini

Witam. Mam 49 lat. Od 1,5 roku brałam tabletki Rigevidon, które dostałam w celu wyregulowania okresu i po których nie czułam się dobrze (podobno miały one wpływ na zatrzymywanie wody w organizmie) Od 10 dni biorę zmienione przez lekarza tabletki Vibin mini. Czuje się po nich jakbym była "cała napompowana", ciągłe uczucie zmęczenia, rozdrażnienie i przez te 10 dni przytyłam 2kg. mimo iż ograniczyłam słodkości, a wielkość i częstotliwość posiłków się nie zmieniła. Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza ginekologa. Najprawdopodobniej konieczna będzie modyfikacja terapii.