Ubieranie bielizny a prawdopodobieństwo ciąży

Jeśli brudnymi z nasienia rękoma ubiera się majtki to jakie jest ryyzko ciazy? boje sie ze cos mialam na rece, jednak nie bylo stosunku ani zblizenia.

Witam! Plemniki dość szybko obumierają w niesprzyjającym środowisku zewnętrznym, ryzyko zajścia w ciążę w taki sposób jest więc znikome. Jeśli jednak cała sytuacja miała miejsce w czasie dni płodnych, nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciążę.