Uciążliwa senność w dzień

W ciagu dnia często chce mi sie spać i nie moge sobie Z tym poradzić, dlaczegomtak sie dzieje

Aleksander Ropielewski

Być może nie wysypia się Pan w ciągu nocy (różne przyczyny - np bezdech senny) lub śpi Pan za mało. Kolejną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne (np. niedoczynność tarczycy) lub źle wentylowane pomieszczenie w którym Pan pracuje. W celu lepszej diagnozy proszę się skontaktować z lekarzem, który ma możliwość przeprowadzenia badania i zebrania wywiadu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski