Ucisk odczuwany w podbrzuszu

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem odczuwania w podbrzuszu a czasem w brzuchu ucisku. Jest to tak, że ciężko mi leżeć i siedzieć bo czuje jak mnie coś ściska w dole potem jakby lekko w góre i tak non stop. Miałam wcześniej usg brzucha wszystko ok, usg jajników itd. też dobrze. Zastanawia mnie więc skąd sie bierze ten ciągły ucisk dodam, że na 100% nie jest to ciąża ponieważ biore tabletki antykoncepcyjne, mam miesiaczki i zbytnio nie wspołzylam ostatnio.

Czasem tak reagujemy na sytuacje stresowe. Warto porozmawiać o tych dolegliwościach z lekarzem, może Pani jelito tak właśnie reaguje.