Ucisk pod żebrami na wysokości jelit

Dobry wieczór. Od dwóch tyg odczuwam coś jakby ucisk pod żebrami na wysokości jelit (taki jakby pasek). Zrobiłam badanie krwi-morfologia próby watrobowe i trzustka (ok-OB tylko=26),usg jamy brzusznej ok,MRI jamy brzusznej z kontrastem-ok (prócz małych 2-4 torbielek na śledzionie i wątrobie),gastroskopia ok. Kolonoskopia była robiona 1,5 r temu (ok). Uciski czuję najbardziej jak siedzę, rzadziej jak stoję. Mam też wzdęty brzuch.Te uciski są non stop tylko w nocy jest ok. Co to może być? Dziekuje

To są najpewniej dolegliwości jelitowe z okrężnicy, a szczególnie z jej zagięcia wątrobowego. Wzdęcia to potwierdzają i takie bóle nie dadzą żadnych odchyleń w badaniach obrazowych. Pomaga na to dieta.