Ból i kłucie w jelitach oraz wzdęcia i problemy z wypróżnieniem

Witam. Ważę 60kg wzrost 190cm. Od kilkunastu miesięcy borykam się z bólem,kłuciem w jelitach.Po jedzeniu stan ten się pogarsza, mam silne wzdęcia,problemy z wypróżnianiem(rozwolnienie lub przez kilka dni nie mogę się wypróżnić).Zrobiono mi gastroskopie,w której wykryto lekką przepuklinę rozworu przełykowego;TK z kontrastem jamy brzusznej wykazała owalną zmianę o śred.12mm;kolonoskopia - ostro zagięte zgięcie śledzionowe okrężnicy z dodatkową pętlą.Lekarze rozkładają ręce,a ja nadal się męczę...

Aleksander Ropielewski

Niestety nie jestem w stanie udzielic Panu pomocnej odpowiedzi. Czasami tak jest że medycyna jest w stanie zdiagnozować problem, ale niestety nie jesteśmy w stanie go odpowiednio leczyć. Jedyne co pozostaje mi doradzić to próbę leczenia metodami niekonwencjonalnymi oraz dalsze poszukiwanie przyczyn u innych specjalistów.