Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ucisk po lewej stronie na czole

Witam, od 5 dni czuje ucisk po lewej stronie na czole, jest on najczęsciej wieczorem ( Nie jest to nie wiadomo jaki ból, tylko leciutkie dławienie ) dodam, że wyrzyna mi się na górze po lewej ząb mądrosci. Czy to może być tym spowodowane? Przez chwile obawiałem się najgorszego, jakiś guzów. Czy ja jestem przewrażliwiony na punkcie zdrowia?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

0

Może być od zęba.
W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy