Ucisk w gardle i duszności przy chorej tarczycy

Witam. Mam 25 lat od jakiegos czasu lecze sie na tarczyce zarzywam euthyrox 25 ale niepokoja mnie pewne objawy przed tym jak zaczelam sie leczyc na tarczyce czylam kulke w gardle i robilo mi sie duszno po prwaej stronie na klatce piersiowej poszlsm wiec do lekwrza on stwierdzil ze to od tarczycy wlasnie arzywam wiec lek ale nadal kest mi duszno czasem i pojawia sie kulka w gardle .czy moze byc to spowidowane tarczyca czy moze za mala dawke mam leku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą także mieć podłoże psychogenne. Po wykluczeniu nieprawidłowości w obrębie tarczycy warto udać się na wizytę do specjalisty psychiatry.