Ucisk w głowie i odrealnienie 3 tygodnie po odstawieniu leku Nexpram

witam pisałem juz na tym forum .Panie doktor odpowiedziały mi za co dziekuje.napiłem sie alkoholu przy nexpramie.Przez ten bład(juz leków nie biore)mam ucisk w głowie i odrealnienie 3tyg po odstawieniu.Pani doktor napisała ze moge powrócic do leczenia bo chce jednak chciałem sie zapytac co sie stało tam w głowie poniewaz nigdy tak nie miałem?Czy zrobiłem sobie krzywde?Czy to chodzi o serotonine.Nie wiem boje sie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.