Ucisk w macicy jako objaw ciąży

bulgotanie w brzuchu, ucisk w jelitach/ macicy (dokładnie nie wiem nie znam sie), wzdęcia, z lewej strony w podbrzuszu jakby cos odstaje twardego przy nacisku, CZY mogą być to objawy ciąży 10 dni po mniemanym zapłodnieniu??? czy u kobiet występują takie obajwy czy to raczej cos innego?? dodam ze nie mam obolałych piersi ani nudności tylko okres sie spóźnia ale mam nie regilarny

Aleksander Ropielewski

Nie są to typowe objawy wczesnej ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.