Ucisk w skroniach od dwóch miesięcy

Witam. Od 2 m-cy boli mnie głowa tzn mam ucisk w skroniach. Zasypiam i budzę się z nim. Zaczęło się to po wypiciu drinka. Ciśnienie mam w normie tj 135/85 puls 85. Neurolog nic nie stwierdził. Prześwietlenie odc. szyjnego: zmiany zwyrodnieniowe pod postacią osteofitów i spłycona lordoza. Zmniejsza ból tylko pyralgina nic innego nie pomaga. Prałem też Mydocalm - nic. Pomaga gorący prysznic na głowę na krótko. Proszę gdzie się teraz udać bo mam już dość. Dziękuję. Zbig.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie mamy do czynienia z naczyniopochodnymi bólami głowy. Dolegliwości bólowe mogą się nasilać pod wpływem czynników kurczących np.nikotyka, stres. Problematyką tej choroby zajmują się neurolodzy.
Pozdrawiam