Uciski mięśni w szyi

Witam mam pytanie czuje ucisk mięśni , ściga szyjnego byłam u lekarza i powiedział mi że to prawdopodobnie to z nerwów ale pomyślałam że pójdę jeszcze do laryngologa żeby mnie zbadał wydaje mi się że mnie coś ściska w szyj tak jak by dusiło i powiedział że jest wszystko bardzo dobrze i też mi powiedział że to nerwy z reguły jestem bardzo nerwowa czy może mi pani coś doradzić co mam dalej robić i do kogo się udać na wizytę

Proszę spróbować konsultacji psychologicznej. Tego typu trudności - jeżeli rzeczywiście nie ma podstaw fizjologicznych - mogą stanowic objaw psychosomatyczny i jako taki wymaga psychoterapii. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza