Uczucie ciągnięcia i ściskania w gardle

Th3-Th8 obniżenie krążków, dehydratacja Th3/4, Th4/5 znacznie obniżony. Przepuklina krążka Th3/4 tylno-boczna prawostronna, spłycająca zachyłek boczny i zwężająca otwór z uciskiem worka oponowego i korzenia nerwowego. od dłuższego czasu odczuwam silny ból promieniujący pad lewą pachą promieniujący do piersi. Mam problem z położeniem się i snem w każdej pozycji jak i z oddychaniem. dochodzi odcinek szyjny i nie mogę swobodnie otrzymać głowy. Cały czas mnie ciągnie i ściska w gardle

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na istnienie zmian o charakterze przeciążeniowym. Dolegliwości mogą wynikać właśnie z obecności tych nieprawidłowości i stan ten warto skonsultować z neurochirurgiem.

Konieczna jest dokładna analiza obrazów a nie subiektywnego opisu radiologa, czy było pełne badanie neurologa?????