Uczucie ciągnięcia koło łopatki i drętwienie ręki przy drobnej skoliozie

18 lat. Mam drobna skolioze poniżej 10 stopni i dość siedzący tryb życia. Czasem boli mnie lewy bark. Niedawno miałam wrażenie naciagniecia sobie czegoś kiedy zapinalam pasy w samochodzie prawa ręką po lewej stronie. Ostatnio zaczęłam czuć nieokreślone uczucie ciągnięcia bezbolesne kolo łopatki. Następnego dnia zaczęła mi drętwiec ręka, a teraz czuję coś w rodzaju stanu zapalnego kolo łopatki i kręgosłupa (lewa strona). Zapalenie ścięgna i nadwyrezenie czy pproblem z kręgosłupem? co na teraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.