Uczucie ciągnięcia w podbrzuszu a szanse na ciążę

Witam. Mam 27lat. W tamtym tygodniu robiłam test na owulację gdyż staramy się z Mężem o dziecko. Dziś jest 3dzień gdy czuję nieustające ciągnięcie w dole brzucha. Czy jest iskierka nadziei, że to mogą być początki ciąży? Dodam, że cykl trwa mi 23 dni i jest reularny. Ostatni zaczął się 2listopada i okres wyliczyłam sobie na 10 grudnia. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
W tak wczesnym stadium objawy takie nie muszą sugerować ciąży. Proszę poczekać do dnia planowanej miesiączki jeżeli nie wystąpi. Proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam