Uczucie ciała obcego w gardle po połknięciu kawałka taśmy klejącej

Dwa dni temu polknelam kawalek tasmy klejacej i czuje ja caly czas w gardle. Probowalam kleistego ryzu, ostrych chipsow, coli, wody, wodki, wymiotow: nic nie pomaga. Co mam zrobic?! Jestesm w japonii i bd tu jeszcze 20 dni. Mam miedzynarodowa karte ubezpieczenia ale nie wiem czy ona jest tez na takie sytuacje. Prosze pomozcie mi, bo to uczucie jest nie do wytrzymania, nie mam nawet apetytu.

Niestety w takim przypadku należy udać się do lekarza i poddać badaniu i ewentualnie zabiegowi ewakuacji ciała obcego np za pomocą szczypczyków gastroskopu.