Uczucie ciała obcego w przełyku - jaką diagnostykę wykonać?

Witam, mam 37 lat około 2 lata temu jednego dnia straciłem słuch na prawe ucho następnego dnia samoczynnie powrócił ale od tej pory zaczęło się uczucie ciała obcego w przełyku utrzymywało się to przez około 4 miesiące codziennie. Nie było przy tym utrudnień w przełykaniu ale cały czas to czułem. byłem z tym u laryngologa, następnie miałem robione usg tarczycy i gastroskopię wyniki w normie jednak do dziś mam to uczucie tylko co jakiś czas po kilka dni. Czy są jeszcze jakie możliwości diagnostyczne?

Słuch i przełyk to dwie, nie powiązane ze sobą sprawy. Prawdopodobnie to " globus hystericus" objaw nerwicowy. Może coś ziołowego, przeciw nerwicowego by się przydało?