Uczucie ciężkości nóg a żylaki

Mam pytanie, w ostatnim miesiącu miałem 2wizyty u naczyniowców zrobili mi badanie usg dopplera. Niby wszystko ok ale wydaje mi się, że to jednak żylaki. Nie mam uczucia ciężkości nóg czy spuchniętych, jednak od miesiąca dziwnie kostka mnie boli, uczucie ściskania coś w tym stylu. Na łydce są małe zakręcone żyły, które również wdł dwóch lekarzy nie są żylakami. Link do zdjęć nogi lewej ( prawa tak samo wygląda, no może trochę lepiej.), oraz badania usg. http://1drv.ms/1ztY1q8

Witam. Niestety nie można otworzyć podanego przez Pana linka, w związku z czym nie mam możliwości odpowiedzi na pytanie.